Logo

Kurumsal Dans ve Müzik Dersleri

Kurumsal Dans ve Müzik Dersleri
Bu yazı 2948 kez okundu.
← Geri

KURUMSAL AKTİVİTELERİMİZ

Kurumsal Aktivitelerin Davranıştaki Önemi

Şirketler, çalışanlarının motivasyonunu arttırmak, iş stresini azaltmak, aralarındaki iletişimi güçlendirmek ve aidiyet hissi oluşturmak amacıyla çalışanlarına yönelik düzenlenen sanat aktivitelerine her geçen gün daha da önem veriyor. Çalışanlar bu  aktiviteler sayesinde iş dışında birlikte vakit geçirme, farklı departmanlarda görev yapan personel ile kaynaşma, hobi edinme ve hobilerini gerçekleştirme fırsatı bulurken, şirketler de çalışanlarla ilişkilerini güçlendirme, şirket içi sinerjiyi arttırma açısından önemli bir gelişim sağlamış oluyor.


Faaliyetlerimiz

Tango, Salsa, Yetişkin & Çocuk Halk Dansları, Zumba, Perküsyon & Ritim Atölyesi, Tiyatro & Müzik Topluluğu gibi her dans kategorisinde profesyonel eğitmenler eşliğinde dans dersleri organize etmekteyiz.

Şirketlere yönelik dans derslerimizi, sizin firmanız bünyesinde veya dans okulumuzda çalışmaları, aylık workshop çalışmaları veya haftalık grubu çalışmaları şeklinde düzenleyebilmekteyiz.

Kurumsal Dans Derslerinin Faydaları;

Şirket çalışanlarınızın performans artışına katkı sağlamış olacak. Onların kişisel motivasyonunu destekleyecek. Ekip çalışmasını ve ekip ruhunu geliştirmelerinde yardımcı olacak. Stres kontrolünde etkili olacak. Çalışanlarınızın yepyeni bir kültürle tanışmalarını ve birbirleri ile tanışmalarını sağlar ve şirket içi iletişimi kuvvetlendirir. Fizyolojik ve ruhsal bakımdan daha sağlıklı ve daha mutlu bireyler olmalarına katkıda bulunmuş olacaksınız.


Yükleniyor...

İşleminiz gerçekleştiriliyor...