Bale derslerimiz başlıyor.

Kurumsal Aktivitelerin Şirket - Şirket Personeli İlişkisi ve Önemi

Şirketler, çalışanlarının motivasyonunu arttırmak, iş stresini azaltmak, aralarındaki iletişimi güçlendirmek ve aidiyet hissi oluşturmak amacıyla çalışanlarına yönelik düzenlenen sanat aktivitelerine her geçen gün daha da önem veriyor. Çalışanlar bu  aktiviteler sayesinde iş dışında birlikte vakit geçirme, farklı departmanlarda görev yapan personel ile kaynaşma, hobi edinme ve hobilerini gerçekleştirme fırsatı bulurken, şirketler de çalışanlarla ilişkilerini güçlendirme, şirket içi sinerjiyi arttırma açısından önemli bir gelişim sağlamış oluyor.

 

Faaliyetlerimiz

Tango, Salsa, Halk Dansları, Zumba, Perküsyon & Ritim Atölyesi, Tiyatro & Müzik Topluluğu gibi branşlarda profesyonel eğitmenler eşliğinde dersler organize etmekteyiz. Şirket personeli ve personel çocuklarıda aktivitelerimizden faydalanmaktadır. Şirketlere yönelik dans ve sanat derslerimizi, firma bünyesinde gösterilen salonlarda veya dans okulumuzda çalışmaları, aylık workshop çalışmaları veya haftalık grub çalışmaları şeklinde düzenleyebilmekteyiz.

 

Kurumsal Dans ve Müzik Derslerinin Faydaları;

Şirket çalışanlarınızın performans artışına katkı sağlamış olacak. Onların kişisel motivasyonunu destekleyecek. Ekip çalışmasını ve ekip ruhunu geliştirmelerinde yardımcı olacak. Stres kontrolünde etkili olacak. Çalışanlarınızın yepyeni bir kültürle tanışmalarını ve birbirleri ile tanışmalarını sağlar ve şirket içi iletişimi kuvvetlendirir. Fizyolojik ve ruhsal bakımdan daha sağlıklı ve daha mutlu bireyler olmalarına katkıda bulunmuş olacaktır.